МВФ обіцяє продовжити співпрацю з Україною за новою програмою

В МВФ висловили надію на продовження співпраці з новим урядом України

МВФ обіцяє продовжити співпрацю з Україною за новою програмою
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

МВФ має намір продовжити співпрацю  з Україною і дати їй гроші за новою програмою. Там вважають, що новий уряд готовий продовжувати реформи.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  “Укрінформ“.

Loading...

Заяву про продовження співпраці з Україною  в четвер, 12 березня, зробив директор прес-офісу МВФ Джеррі Райс, коли у нього запитали про перспективи нової програми МВФ для України після урядових змін.

“Дійсно, минулого тижні в Україні було призначено новий уряд, який дав сигнал, що хоче продовжувати тісну співпрацю з МВФ, включаючи нову програму підтримки фонду”, – сказав Райс.

При цьому він зазначив, що українська влада чітко заявила, що має намір і далі дотримуватися макроекономічної політики, “щоб домогтися сталого зростання”, економічної стабільності і просування реформ.

“Ми готові в повній мірі підтримувати зусилля України щодо реформ, а також політику, спрямовану на досягнення цих цілей”, – сказав представник МВФ.

Нагадаємо, 17 лютого завершилася дія попередньої програми співпраці між Україною і МВФ у рамках механізму stand-by. Вона була затверджена 18 грудня 2018 року в обсязі $3,9 млрд, однак Україна змогла отримати лише перший транш близько $1,4 млрд.

Раніше директор — розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва заявила, що у світі продовжує зростати нерівність доходів і добробуту, що зазвичай відбувається перед фінансовою кризою.

Раніше повідомлялося, що в  грудні минулого року Україна мала б  отримати від 1,4 до 1,9 мільярда доларів США чергового траншу від Міжнародного валютного фонду за програмою stand-by, яка мала б замінити програму розширеного фінансування.

Джерело: Народна Правда
загрузка...