Порошенку можуть вручити підозру, слідчі вимагатимуть арешту

У ДБР поки ані підтвердили, ані спростували інформацію

Порошенку можуть вручити підозру, слідчі вимагатимуть арешту
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

13 березня Державне бюро розслідувань викликає колишнього президента Петра Порошенка на черговий допит. Йому можуть вручити підозру.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Telegram-канал PavlovskyNews.

“За даними наших джерел, слідчий має намір вручити Порошенку підозру по одній з кримінальних справ і буде вимагати заарештувати екс-президента”, – йдеться в повідомленні.

Одночасно з цим Страна з посиланням на власні джерела пише, що в ДБР ані підтвердили, ані спростували дану інформацію. Джерела зазначають, що за чинним законодавством підозру нардепам повинен підписувати генпрокурор: “Якщо в. о. генпрокурора Чумак візьме на себе сміливість підписати підозру Порошенку, то це можливо”.

Порошенку можуть вручити підозру, слідчі вимагатимуть арешту

Як повідомлялося раніше, Державне бюро розслідувань підготувало підозру у справі про захоплення влади і зловживанні владою колишньому президенту Петру Порошенку. Підозру складається з двох епізодів — призначення заступника голови Служби зовнішньої розвідки та двох членів Вищої ради правосуддя. За версією слідства, ці кадрові рішення були проведені з порушенням закону і для захоплення влади.

Джерело: Народна Правда