Санкції проти Росії підтримали ще чотири країни

Обмежувальні заходи на РФ наклали через порушення територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України

Санкції проти Росії підтримали ще чотири країни
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Чотири країни – Чорногорія, Албанія, Норвегія і Україна – приєдналися до санкцій, які Європейський союз ввів проти Росії за порушення територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на сайт Європейської Ради, про це заявив високий представник ЄС Жозеп Боррель.

Loading...

“28 січня 2020 року Рада ЄС ухвалила рішення (CFSP) 2020/120 на додаток до рішення 2014/145/CFSP. Це рішення доповнює лист персон, установ та організацій, на яких розповсюджуються обмежувальні заходи, визначені додатком до рішення 2014/145/CFSP шляхом включення семи персон, які були залучені до організації Російською Федерацією так званих місцевих виборів 8 вересня у незаконно анексованій Автономній Республіці Крим та у місті Севастополь в Україні. Країни-кандидати Чорногорія і Албанія, член Європейської зони вільної торгівлі та Європейської економічної зони Норвегія, а також Україна, приєдналися до цієї декларації”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ці чотири країни взяли зобов’язання привести національну політику у відповідність з прийнятим рішенням Ради ЄС. Євросоюз прийняв до уваги такі зобов’язання і вітає їх.

Нагадаємо, в грудні  Європейський Союз продовжив ще на півроку економічні санкції щодо Російської Федерації. Йдеться про обмежувальні заходи, термін дії яких спливає 31 січня 2020 року.

Раніше в Палаті Представників Конгресу США затвердили закон про оборонний бюджет, доповнивши його положенням про санкції проти компаній, причетних до будівництва “Північного потоку-2”. За дане рішення проголосували більшість конгресменів.

Нагадаємо, раніше Комітет Сенату США у закордонних справах підтримав законопроект, яким запроваджуються санкції у зв’язку з підводним спорудженням газопроводу “Північний потік-2” на дні Балтійського моря. Законопроект користується двопартійною підтримкою, адже на засіданні комітету проект закону щодо санкцій у зв’язку з підводним спорудженням газопроводу “Північний потік-2”, схвалило 20 сенаторів. Проти проголосували двоє сенаторів.

Джерело: Народна Правда