Штовханина із Сивохою: хто такий Сергій Тамарін, який почав перепалку

Правоохоронці затримали націоналістів, які влаштували штовханину

Штовханина із Сивохою: хто такий Сергій Тамарін, який почав перепалку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Стало відомо, ким є Сергій Тамарін, який зірвав раднику секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергію Сивосі презентацію Національної платформи єдності та примирення.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі Обозревателя.

Так, на офіційному сайті “Національного корпусу” зазначено, що Сергій Тамарін (позивний “Собер”) воював на Донбасі у складі “Азова”:

“Звільняв Маріуполь, Мар’їнку, брав участь у подальшій обороні Маріуполя, Широкинській наступальній операції”.

Також повідомляється, що він створив одне з формувань спецназу МВС – роту “Схід”, якою особисто командував.

У червні 2019 року Сергій Тамарін очолив київську осередок “Нацкорпусу”.

За даними Центральної виборчої комісії, в 2019 році балотувався в народні депутати від партії “Свобода” (№87 у партійному списку).

У декларації Тамаріна за липень 2019 року зазначено, що він володіє стандартним “набором”: квартира, земельна ділянка і авто Jeep Patriot.

Штовханина із Сивохою: хто такий Сергій Тамарін, який почав перепалку

Як відомо, під час презентації Національної платформи єдності і примирення, яку представив радник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергія Сивохи, сталася бійка. Через півгодини після початку заходу Сергій Тамарін з місця звернувся до Сергія Сивохи, звинувативши його в здачі українських інтересів і зраду. Сталася перепалка, після якої ведучий оголосив про завершення заходу. Після цього, конфлікт продовжився в коридорі. В ході бійки націоналісти штовхнули Сергія Сивоху і той впав.

Напередодні радник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Сивохо зробив нову скандальну заяву. Сивохо повторив тезу російської пропаганди РФ про те, що на Донбасі «внутрішній конфлікт».

Джерело: Народна Правда