У центрі Києва намагалися штурмувати Вищий антикорупційний суд: подробиці та відео

Ранок у Вищому антикорупційному суді почалося нестандартно

У центрі Києва намагалися штурмувати Вищий антикорупційний суд: подробиці та відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У четвер, 12 березня, під будівлею Вищого антикорупційного суду бійці Національної гвардії та Служби судової охорони влаштували масові навчання, максимально наближені до бойових умов.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це у Facebook повідомив лава апарату апарату ВАКС Богдан Крикливенко, додавши відео навчань.

Loading...

“Ранок у Вищому антикорупційному суді почалося нестандартно”, – підписав кадри автор публікації.

Як уточнили в прес-службі суду, сьогодні в Києві тривають навчання представників Національної гвардії та Служби судової охорони, які йдуть вже другий день.

На відео можна побачити, як правоохоронці тренуються відтісняти групу людей, також видно, що під час навчань використовують “димовухи”.

Нагадаємо, раніше у Києві на базі Олександрівської лікарні провели навчально-тренувальні заняття із виявлення коронавірусу та проведення протиепідемічних заходів. Участь у тренуваннях взяли медики, рятувальники, поліція та представники органів місцевої влади.

Нагадаємо також, 18 лютого, на території Білої Церкви та прилеглих районів Київської області розпочалися масштабні антитерористичні навчання, які тривали до 21 лютого. У навчаннях взяли участь підрозділи Національної поліції, Нацгвардії, ДСНС, СБУ, Збройних Сил України та представники органів державної влади.

Джерело: Народна Правда