Українцям назвали країни, куди краще не їздити через епідемію коронавірусу

В зоні найбільшого ризику - 11 країн

Українцям назвали країни, куди краще не їздити через епідемію коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Міністерство закордонних справ України закликало утриматися від поїздок до 11 країн через розповсюдження нового типу коронавірусу COVID-19, поширення якого ВООЗ вже визнала пандемією.  Урядовці не радять відвідувати Італію, Єгипет, Туреччину, Таїланд, Об’єднані Арабські Емірати, Іспанію, Францію, Грецію, Китай, Південну Корею, Японію.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Радіо Свобода“.

За словами міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, максимально обережно потрібно ставитися до поїздок в Італію, Єгипет, Туреччину, Таїланд, Об’єднані Арабські Емірати, Іспанію, Францію, Грецію, Китай, Південну Корею, Японію.

“У мене є зараз заклик до всіх громадян України, які все ще планують або вже запланували, але ще не поїхали в туристичну подорож. Міністерство закордонних справ закликає вас утриматися від туристичних подорожей до країн, уражених коронавірусом. Особливо це стосується найбільш популярних напрямків серед наших громадян – це Єгипет, Таїланд та інші”, – сказав Кулеба.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві інфраструктури заявили про наміри евакуювати українців з Італії, де був посилений карантин, через  аеропорти в Римі.

Нагадаємо також, що на території Європейського союзу нині складається надзвичайно тривожна ситуація — в Італії з початку епідемії коронавірус Covid-19 померли 463 пацієнта. Італія різко перегнала за кількістю жертв і хворих Південну Корею.

Джерело: Народна Правда