Які області України відмовилися йти на карантин

Які області України відмовилися йти на карантин
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я/Соціальна правда

Незважаючи на введення карантину в Україні у зв’язку з пандемією коронавіруса COVID-19, не всі області послідували рекомендаціям Кабміну.

Loading...

Зокрема, карантин ввели в Києві та області, в Чернівецькій, Житомирській, Харківській, Одеській, Донецькій, Запорізькій, Сумській, Вінницькій, Львівській, Закарпатській, Херсонській областях.

Тут заборонили проведення масових заходів у школах, дитсадках ввели карантин з 12 березня по 3 квітня. Правда, в тій-же Сумській області введення карантинних заходів повинні тільки обговорити в четвер, 12 березня під час засідання спеціальної комісії. Хоча в обласному центрі було введено заборону на масові заходи.

А, наприклад, у Кропивницькому, незважаючи на введення карантину в Дніпрі і області, місцевий Центральноукраїнський національний технічний університет проігнорував наказ Кабміну, студенти вийшли на навчання.

Нагадаємо, введені такі обмежувальні заходи:

закриття навчальних закладів,
заборона масових зібрань, в яких бере участь понад 200 осіб. Це стосується і спортивних заходів (які можуть проходити без глядачів), і культурних заходів.
закриття авіасполучення з деякими країнами.
При цьому засідання Верховної Ради залишили.

У міністерстві освіти раніше поясняли, що рішення про карантин в школах і дитячих садках будуть приймати місцеві адміністрації.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

В Україні з 12 березня до 3 квітня у всіх областях вводиться карантин для запобігання поширення коронавірус Covid-19, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко розповів про заходи, які будуть прийняті.

Доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти Федір Лапій, ймовірність масового поширення коронавіруса в Україні дуже висока на Великдень, коли українські заробітчани повертатимуться з Італії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...