З’явилися подробиці про нових інфікованих коронавірусом українців

Коронавірус виявлено у 71-річної жінки, яка повернулася в Україну з Польщі, і у 64-річного чоловіка, дружина якого повернулася з Італії

З’явилися подробиці про нових інфікованих коронавірусом українців
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні зафіксували два нових випадки зараження смертельним коронавірусом Covid-19.  Захворювання лабораторно підтвердили у жінки пенсійного віку з Житомирської області і чоловіка з Чернівецької області.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили в Житомирській і Чернівецькій облдержадміністраціях.

Як повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, коронавірус був виявлений у 71-річної мешканки Радомишльського району. Вона повернулася в Україну з Польщі 1 березня.

“Пацієнтку доставили в інфекційне відділення в Радомишлі. Всі особи, які з нею контактували, встановлюються. Всі близькі люди усвідомлюють цю ситуацію і знаходяться під контролем лікарів в обсервації у власному будинку. Зараз симптомів у рідних хворий не виявлено”, – зазначив він.

За словами голови ОДА,   з 12 березня в Радомишлі оголошена надзвичайна ситуація природного характеру, яка має локальний характер. Зокрема, закриті всі розважальні заклади та установи освіти.

У Чернівецькій ОДА повідомили, що новий випадок коронавірусу зафіксували у чоловіка, дружина якого перебувала в Італії протягом останніх 14 днів.

“Пацієнт госпіталізований ще 10 березня, йому надається симптоматичне лікування, проводиться робота з контактами”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві інфраструктури заявили про наміри евакуювати українців з Італії, де був посилений карантин, через  аеропорти в Римі.

Нагадаємо також, що на території Європейського союзу нині складається надзвичайно тривожна ситуація — в Італії з початку епідемії коронавірус Covid-19 померли 463 пацієнта. Італія різко перегнала за кількістю жертв і хворих Південну Корею.

Додамо, що Міністерство закордонних справ України закликало утриматися від поїздок до 11 країн через розповсюдження нового типу коронавірусу Covid-19. Урядовці не радять відвідувати Італію, Єгипет, Туреччину, Таїланд, Об’єднані Арабські Емірати, Іспанію, Францію, Грецію, Китай, Південну Корею, Японію.

Джерело: Народна Правда