Карантин у Києві: столицю можуть повністю закрити на в’їзд-виїзд, але за однієї умови

У Києві можуть посилити карантин і закрити в'їзди і виїзди з міста через коронавірус

Карантин у Києві: столицю можуть повністю закрити на в’їзд-виїзд, але за однієї умови
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Карантин у Києві може найближчими днями стати більш суворим через загрозу поширення коронавірусу.

Loading...

Як повідомив перший заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник, в Києві зараз запроваджені обмежувальні дії, а не повноцінний карантин. Але якщо у столиці буде офіційно зареєстрований випадок зараження коронавірусом, то будуть запроваджуватися додаткові обмежувальні заходи, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій не обмежує роботу установ влади, всі працюють в штатному режимі. Єдине, що повинен бути скринінг в органах державної влади. Мається на увазі, що на вході з’явиться пост з лікарем, санепідеміологом, які за зовнішніми ознаками будуть контролювати. Люди з явними ознаками не допускатимуться”, – розповів Поворозник.

Він додав, що київська влада не виключає запровадження додаткових заходів у столиці та обмежень на в’їзд-виїзд з міста.

“Я підкреслюю, що це не карантин, а обмежувальні профілактичні заходи. У разі поширення, не дай Боже, коронавірусу в Києві – будуть ухвалюватись карантинні заходи, які передбачають обмеження пересування громадян, в’їзду в місто, виїзду з міста”, – зазначив чиновник.

Нагадаємо, що після того, як в Україні померла перша жертва коронавірусу Covid-19, влада Києва замовила ще 100 тисяч експрес-тестів для діагностування інфекції.

Також раніше ми писали про те, де в Києві можна безкоштовно пройти тест на коронавірус.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...