Карантин у Києві: ветерани війни на Донбасі планують масовий марш

Свято на честь українських добровольців відзначається в Україні 14 березня

Карантин у Києві: ветерани війни на Донбасі планують масовий марш
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В українській столиці, 14 березня відбудеться марш ветеранів російсько-української війни – “Марш Патріотів”.

Loading...

Про це повідомляє громадська організація “Справа Громад”, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Відомо, що Маршем вшанують День українського добровольця. Свято на честь українських добровольців, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону, з якого згодом був сформований 1 БОП НГУ ім. Кульчицького.

Організатори заходу запевняють, що їхня ідея безпечна, а вони знають, як поділитися на невеликі підрозділи. Тому організатори в мережі активно запрошують українців приєднатися до маршу.

“Ми добровільно стали на захист своєї країни на фронті і в тилу, і ми не дамо знищити нашу країну. На марші ми згадаємо загиблих побратимів. І нагадаємо всім, що ми є. І ми завжди готові захистити те, за що воювали”, – написав у Facebook учасник заходу Гліб Бабіч.

Він звернувся до людей із закликом приходити або приїжджати у столицю.

Зустріч охочих запланована на 14 березня, на 10:30 на Михайлівській площі в Києві. Учасники маршу планують пройти через Майдан вулицями Грушевського, Шовковичною, Інститутською, Банковою й Алеєю Небесної Сотні.

Нагадаємо, що з 12 березня в Україні запроваджено карантин, у зв’язку з пандемією коронавірусу. А Київська міська державна адміністрація заборонила проводити у місті масові зібрання понад 60 людей. До таких заходів обіцяють опускати лише тих, хто пройшов температурний скринінг. Загалом по Україні діє заборона на масові зібрання понад 200 людей.

Також сьогодні повідомлялось, що в  Україні відкрили першу кримінальну справу за порушення карантину.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...