Коронавірус: Чехія зачиняється на карантин, а Албанія вводить комендантську годину

А в США почали закривати школи

Коронавірус: Чехія зачиняється на карантин, а Албанія вводить комендантську годину
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Чехія з 16 березня через коронавірус закриває кордон на в’їзд для іноземців, а також на виїзд для своїх громадян.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідне рішення прийняв уряд.

Loading...

“Опівночі на понеділок ми забороняємо всім іноземцям в’їжджати в Чеську Республіку і в той же час – всім громадянам Чехії залишати її територію”, – цитує главу МВС Чехії Яна Гамачека LeFigaro.

Зазначимо, станом на 13 березня, в Чехії зафиксировано 117 випадків захворювання.

Політики, які підхопили коронавірус: повний список

Одночасно з цим Albanian Daily News пише, що Албанія запровадила ряд надзвичайних заходів, щоб зупинити поширення коронавірусу. Серед них – комендантська година. Так, вводиться заборона на використання приватних автомобілів та міського транспорту у восьми містах з 6 ранку 13 березня до півночі 15 березня. Єдиними транспортними засобами, якими все ще дозволено їздити, залишаються державні машини, вантажівки, які перевозять їжу і медпрепарати, а також карети швидкої допомоги.

В країні призупинено роботу торговельних центрів і магазинів. Відкриті тільки магазини, які продають продукти або медичні товари.

Спортсмени, які заразилися коронавірусом: повний список

В Албанії встановили контрольно-пропускні пункти, щоб перевірити, чи дотримуються люди вимог самоізоляції. За порушення умов карантину громадян чекає штраф у розмірі 5 тис. євро.

Одночасно з цим в США в столичному окрузі Колумбія закриті до кінця березня у зв’язку з поширенням коронавірусу всі школи. Про це повідомив мер Вашингтона Мюріель Баузер. За його словами, з 16 по 31 березня в школах округу буде здійснюватися дистанційне навчання. Станом на п’ятницю у Вашингтоні було зареєстровано як мінімум 10 випадків захворювання коронавіруса Covid-19.

У США  через коронавірус Covid-19 перенесли передвиборні дебати Джо Байдена і Берні Сандерса.

Напередодні президент США Дональд Трамп заявив, що Європейський союз не зміг прийняти ефективні заходи щодо попередження епідемії і з цієї причини він закриває кордон для європейців. США заборонять в’їзд з Європи на 30 днів, починаючи з 13 березня.

Зазначимо, Трамп заявив, що США на відміну від ЄС прийняли ефективні заходи: «США готові до коронавірусу краще будь-якої іншої країни, «у вірусу не буде жодного шансу». Але незважаючи на красиві промови Трампа, в США станом на 11 березня, коронавірус охопив вже 36 штатів, загинули десятки пацієнтів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...