Плата за воду: у квитанціях киян знову будуть внески

У платіжках знову буде графа з новим щоквартальним внеском за обслуговування вузлів комерційного обліку

Плата за воду: у квитанціях киян знову будуть внески
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

У Києві у березні жителі столиці знову отримають квитанції з оплати водопостачання, в яких буде вказана щоквартальна сума внесків, які було введено з грудня минулого року.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу “Київводоканалу”.

Loading...

“У цьому місяці у платіжках за комунальні послуги знову буде графа з новим щоквартальним внеском за обслуговування вузлів комерційного обліку”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до вузла “комерційного обліку” відноситься загальдомовий лічильник й інші конструктивні елементи: трубопроводи, запірна арматура, фільтри тощо.

У Київводоканалі наголосили, що саме “на обслуговування і підтримку у робочому стані усіх елементів цього складного комплексу і будуть витрачатися внески”.

Внески оплачує населення і власники нежитлових приміщень.

Розмір внесків за обслуговування вузла комерційного обліку залежить від кількості приміщень у будинку і кількості вузлів комерційного обліку на одному будинку.

Раніше повідомлялося, що українців змусять оплачувати комуналку, як кажуть “за себе і за сусіда”. Справа в тому, що в Україні вже діє нова методика обліку теплової енергії та водопостачання. За новим законом, постачальники послуг повинні отримувати оплату за показниками будинкового лічильника. А якщо показання будинкового лічильника і показання всіх індивідуальних лічильників у квартирах не збігаються, різницю сплачують споживачі.

Разом із тим, опалення і гаряча вода у Києві подешевшають в платіжках за березень 2020 року. Вже скоро жителі столиці отримають квитанції з майже на третину зниженими тарифами. Вартість теплопостачання має знизитися на 26%, а гаряча вода подешевшає на 24%. Такі зміни пояснили зниженням ціни на газ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...