Політики, які підхопили коронавірус: повний список

Коронавірус нікого не щадить

Політики, які підхопили коронавірус: повний список
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

За останні кілька днів позитивні тести на коронавірус Covid-19 здав цілий ряд політиків і відомих спортсменів.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Спортсмени, які заразилися коронавірусом: повний список

Так, напередодні коронавірус Covid-19 був виявлений у міністра внутрішніх справ Австралії Пітера Даттона. Діагноз був поставлений Даттону всього через кілька днів після зустрічі розвідувального альянсу «П’ять Очей», де він зустрічався з Іванкою Трамп і рядом високопоставлених чиновників із США, Великобританії, Канади та Нової Зеландії.

Політики, які підхопили коронавірус: повний список

Том Хенкс та його дружина Ріта Вілсон заразилися коронавірусом

Крім нього, коронавірус Covid-19 підтвердили у дружини прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо – Софі Грегуар-Трюдо. ЗМІ повідомляють, що відчуває вона себе нормально. У подружжя немає симптомів коронавірусу. Однак пара буде перебувати на карантині протягом 14 днів.

Політики, які підхопили коронавірус: повний список

Заразилася також перша чиновниця Іспанії – міністр з питань рівності Ірен Монтеро. На карантин також пішли віце-прем’єр Пабло Іглесіас та і чоловік Ірен Монтеро. Через хворобу Монтеро, всі члени уряду Педро Санчеса повинні пройти діагностичні тести.

У Великобританії коронавірус Covid-19 підхопив член парламенту країни і міністр з питань безпеки пацієнтів, попередження самогубств і психічного здоров’я Надін Доррис.

А в Польщі коронавірус Covid-19 підтвердили у командувача Збройними силами Польщі Ярослава Міка. Вірус виявили після його повернення з військової ради в Німеччині.

Гірше всього ситуація в Ірані, де заразилися: міністр промисловості Ірану Реза Рахмані, віце-президент з питань жінок та сім’ї Масуме Ебтекар, віце-міністр охорони здоров’я Ирадж Харірчі.

Коронавірусною інфекцією захворів також представник Ельзасу у національних зборах Франції Жан-Люк Райцер – 68-річний чоловік у важкому стані. Позитивний тест у міністра культури Франції Франка Ристера.

Також захворів лідер коаліції, голова Демократичної партії Італії та губернатор області Лаціо Нікола Дзінгаретті.

Крім того, зараз перевіряють на коронавірус президента Бразилії Жаїра Болсонару. На цьому тижні Болсонару повернувся зі США, де зустрічався з Дональдом Трампом. ЗМІ також повідомляють, що глава спеціального секретаріату з питань комунікацій адміністрації президента Бразилії Фабіо Вайнгартен інфікований коронавірусом.

Також повідомлялося про те, що у президента Білорусі Олександра Лукашенка підозрюють коронавірус Covid-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...