У “ДНР” почалася паніка через проблеми з українськими пенсіями і виплатами

У “ДНР” почалася паніка через проблеми з українськими пенсіями і виплатами
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС/Соціальна правда

Після того, як в Україні в зв’язку з розповсюдженням коронавіруса, оголосили карантин, на окупованих територіях Донбасу стали поширюватися чутки про можливе закриття пунктів пропуску на лінії розмежування. А це посилить і без того нелегке життя простих людей, які одержують маленькі зарплати та пенсії від окупаційних властей.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Факти, в так званій «ЛНР» жителі панікують через чутки про можливе закриття КПВВ у Станиці Луганській. Люди бояться залишитися без українських пенсій і соціальних допомог.

У сепаратистських ЗМІ також з’явилася інформація про те, що «влада республіки» може закрити єдиний пункт пропуску на Луганщині під приводом безпеки та недопущення розповсюдження коронавіруса з української території.

При цьому російські окупанти визнають, що перекриття кордонів, звичайно ж, спричинить за собою важку соціальну ситуацію. В першу чергу постраждають пенсіонери, які отримують українські пенсії на підконтрольній території. У разі закриття кордонів і нез’явлення їх на підконтрольну Києву територію для підтвердження права на отримання пенсії, вони позбудуться цих виплат.

Раніше, за повідомленням Depo.Донбас, на засіданні Кабміну міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив інформацію, що в окупованій Горлівці Донецької області зареєстровано 12 випадків захворювання короновирусной інфекцією. Таким чином Аваков аргументував зміну режиму на пунктах пропуску з окупованими територіями.

За словами Авакова, пункти пропуску будуть закривати, але ті українці, які повертаються додому, зможуть проїхати. Він також зазначив, що не всі пункти пропуску будуть закриті, їх список будуть погоджувати на РНБО.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

Коронавірус: Чехія закривається на карантин, а Албанія вводить комендантську годину.

Напередодні президент США Дональд Трамп заявив, що Європейський союз не зміг прийняти ефективні заходи щодо попередження епідемії і з цієї причини він закриває кордон для європейців. США заборонять в’їзд з Європи на 30 днів, починаючи з 13 березня.

Джерело: Народна Правда
загрузка...