У Лукашенка запідозрили коронавірус: всі подробиці

Усі заходи за участю президента скасували

У Лукашенка запідозрили коронавірус: всі подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

У президента Білорусі Олександра Лукашенка підозрюють коронавірус Covid-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про серйозні проблеми зі здоров’ям президента, повідомляють деякі ЗМІ.

Loading...

Так, журналісти стверджують, що Лукашенко нібито відчув себе погано і знепритомнів, через це скасували всі заходи з його участю. Частково це дійсно правда. Прес-секретар Лукашенко Наталія Ейсмонт повідомила Tut.by, що “Велика розмова з президентом” була перенесена на невизначений термін.

“Якщо у своєму питанні ви натякаєте на скасування названого заходу в зв’язку з розповсюдженням вірусу, то відповім так: справа не тільки і не стільки в коронавірусі”, – запевнила вона.

Одночасно з цим Telegram-канал “Незыгарь” зазначає, що в Мінську ходять чутки, що 11 березня о п’ятій годині вечора Лукашенко відчув нездужання і втратив свідомість. А канал “СМИ_ли” стверджує, що джерела в білоруських урядових колах відзначили постійні покашлювання президента Лукашенка.

У Лукашенка запідозрили коронавірус: всі подробиці У Лукашенка запідозрили коронавірус: всі подробиці У Лукашенка запідозрили коронавірус: всі подробиці

Нагадаємо, в Україні зафіксували два нових випадки зараження коронавірусом Covid-19 і з цієї причини Рада національної безпеки і оборони має намір провести засідання, на якому обговорять подальші заходи для боротьби з поширенням хвороби. На засіданні планується розглянути питання закриття кордонів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...