Україна замовила 100 тисяч тестів для виявлення коронавірусу

Вони будуть у Києві найближчим часом

Україна замовила 100 тисяч тестів для виявлення коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У той час, як в Україні померла перша жертва коронавірусу Covid-19, влада Києва замовила ще 100 тисяч експрес-тестів для діагностування інфекції.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це мер Києва Віталій Кличко заявив у ефірі радіо НВ, додавши, що вони скоро будуть у місті.

Loading...

“На той випадок, якщо кількість хворих у столиці буде великою, ми вже замовили 100 тисяч швидких тестів, що невдовзі будуть у Києві. Щоб ми були підготовленими та могли оперативно здійснювати діагностику в разі потреби”, – зазначив Кличко.

Разом із тим, за його словами, на даний момент в Києві не зареєстровано жодного випадку захворювання на COVID-19. Кличко наголосив, що місто вживає всіх можливих превентивних заходів для запобігання можливому поширенню вірусу.

Раніше повідомлялося, що за прогнозами науковців, є два сценарії розвитку подій із пандемією коронавірусу Covid-19 – оптимістичний і песимістичний. Пандемії у світі зазвичай тривають від 12 до 25 місяців.

Нагадаємо, в Італії з початку епідемії коронавірус Covid-19 підхопили 15 113 осіб, померло 1016 пацієнтів. В Росії тільки за добу було зафіксовано 11 нових випадків зараження коронавірусом. Загальна кількість хворих у країні вже досягла 45.

Додамо, 11 березня, глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреисус оголосив коронавирусну інфекцію пандемією. Це друга пандемія в XXI столітті і сьома за століття.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...