Януковича викликали в суд до Києва

Він має прибути на розгляд апеляційних скарг його захисників на вирок суду першої інстанції у справі щодо державної зради

Януковича викликали в суд до Києва
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Колишній президент України Віктор Янукович, у якого нещодавно у Росії народився син, викликаний до Київського апеляційного суду на розгляд апеляційних скарг його захисників на вирок суду першої інстанції у справі щодо державної зради.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, відповідна повістка опублікована в “Урядовому кур’єрі” у п’ятницю, 13 березня.

Loading...

“Київський апеляційний суд викликає вас в якості обвинуваченого на 11.00 хв. 23 березня 2020 року. Місцезнаходження суду: м Київ, вул. Солом’янська, 2-А. Додатково просимо надати наступні документи: документ, що засвідчує особу (паспорт)”, – йдеться у тексті повістки.

Зазначимо, раніше Київський апеляційний суд переніс засідання з розгляду скарг на вирок Оболонського райсуду у справі про держзраду Віктора Януковича на 23 березня.

Нагадаємо, Віктор Янукович у шосту річницю розстрілів на Майдані написав звернення, в якому висловив надію, що президент Володимир Зеленський зможе “об’єднати країну”, і заявив про готовність допомогти йому. Янукович вкотре заявив, що події на Майдані у 2014 році були “державним переворотом, який розділив країну”.

Також повідомлялося, що президент-втікач Віктор Янукович у Сочі через суддів “віджав” ділянку з озером у заповідній зоні, мешканці скаржаться, що він обманним шляхом скуповує у них землі.

Джерело: Народна Правда