Єрмак заявив про створення в ТКГ органу з представниками бойовиків

Остаточне рішення щодо створення ради ухвалять на наступному засіданні ТКГ

Єрмак заявив про створення в ТКГ органу з представниками бойовиків
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак підтвердив, що на засіданні ТКГ було підписано документ щодо необхідності створення консультативної ради, до якої увійдуть представники ОРДЛО.

Loading...

Заява пролунала за підсумками засідання РНБО 13 березня, передає НАРОДНА ПРАВДА.

При цьому глава ОПУ підкреслив, що мова про визнання терористичних “Л/ДНР” не йде, а новий орган увійдуть тільки мирні представники окупованих територій.

“Учасники ТКГ заявили про необхідність створення констультативного ради у політичній підгрупі як дорадчого органу, який може розглядати питання, погоджені в пакеті Мінська, і давати свої пропозиції, які можуть бути використані чи ні”, – зазначив глава Офісу президента.

“Ніяких кроків, які б створювали правове поле для представників ОРДЛО, їх визнання не існує. Ніяких прямих переговорів. Ми говоримо про створення платформи, де громадяни України можуть спілкуватися з приводу питань щодо Мінських угод”, – додав він.

Також Єрмак заявив, що Мінські угоди дісталися Україні в спадок від попередньої влади і вони передбачають узгодження конституційної реформи, а також виборів на Донбасі з представниками ОРДЛО в рамках ТКГ.

Нагадаємо, на своєму першому брифінгу, відразу після призначення керівник Офісу президента України Андрій Єрмак висловився щодо низки ключових питань. Зокрема, про війну на Донбасі, переговорах з Росією, Мінських угодах, законі щодо дезінформації та низці інших проблем.

Крім цього нещодавно Єрмак заявляв, що рішення про зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним український президент Володимир Зеленський ухвалюватиме сам.

Джерело: Народна Правда
загрузка...