Донька Заворотнюк розповіла, як переживає хворобу матері

Я в пошуках своєї точки опори, - Анна Заворотнюк

Донька Заворотнюк розповіла, як переживає хворобу матері
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

У той час, як російську актрису Анастасію Заворотнюк підозрюють у обмані, її донька поділилася тим, що відчуває через хворобу матері.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, відповідну публікацію Анна Заворотнюк зробила у Instagram.

Дівчина опублікувала фотографію, де вона посміхається з тюльпаном в руці. Вона зізналася, що переживає найскладніший період у своєму житті.

«Сказати, що у мене стрес, – це не сказати навіть малої частини того, через що я зараз проходжу», – йдеться у публікації Анна.

Дочка Заворотнюк додала, що знаходиться «в пошуках опори».

«Я люблю вас всіх, і я глибоко переконана, що вашою підтримкою і нашими спільними молитвами моя найкраща в світі мама видужає, і в наш будинок знову увійде радість і щастя», – резюмувала вона.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Хочу посвятить этот пост всем тем,кто любит и поддерживает меня в самый сложный период моей жизни. Сказать что у меня стресс, – это не сказать даже малой части того, через что я сейчас прохожу. Мне много чем есть поделится с вами,но надеюсь вы понимаете как это сложно и я держу все глубоко внутри своего сердца. Я в поисках своей точки опоры, конечно же семья и близкие люди очень мне помогают. Я люблю вас всех?? и я глубоко убеждена,что вашей поддержкой и нашими общими молитвами моя самая лучшая в мире мама поправится и в наш дом вновь войдёт радость и счастье

Публикация от @ anna_zavorotnyuk

Нагадаємо, нещодавно ЗМІ повідомили, що Анастасію Заворотнюк виписали з клініки, в якій вона проходила курс лікування. З якої причини Анастасія Заворотнюк залишила клініку, невідомо. Відзначається, що в даний момент «сенсу в її лікуванні більше немає». За іншою версією, рідні артистки нібито більше не можуть оплачувати її перебування у лікувальному закладі.

Також ходять чутки, що на Заворотнюк чекає експериментальне лікування в США.

Крім того, Анастасію Заворотнюк, яка, за чутками, бореться з раком мозку четвертої стадії, звинуватили в симуляції хвороби. Це, нібито, було зроблено через борги.

Джерело: Народна Правда