Названий ТОП-8 найнадійніших банків України

На першому місці опинився ПриватБанк

Названий ТОП-8 найнадійніших банків України
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

У Міжнародному центрі перспективних досліджень (МЦПД) склали рейтинг фінансового здоров’я банків за результатами 2019 року – лідирує в списку державний ПриватБанк з активами понад 552 млрд грн.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на UBR.ua.

Loading...

Рейтинг складений з урахуванням субіндексів надійності (нормативів) і ефективності.

“Перший субіндекс узагальнює групу критеріїв, які оцінюють ступінь виконання банком ключових економічних нормативів, таким чином відображаючи його здатність протистояти внутрішнім і зовнішнім ризикам для його діяльності”, – пояснив аналітик з економічних питань МЦПД Єгор Киян.

Другий субіндекс відображає критерії, що оцінюють здатність фінустанови генерувати прибуток і ефективність використання його активів. В результаті банк оцінюється з точки зору привабливості як для власних акціонерів, так і для його клієнтів.

В цілому рейтинг здоров’я банків виглядає наступним чином (з активами понад 50 млрд грн):

Названий ТОП-8 найнадійніших банків України

Рейтинг перших десяти банків України з активами понад 2 млрд грн виглядає так:

Названий ТОП-8 найнадійніших банків України

Нагадаємо, днями голова НБУ Яків Смолій заявив, що зараз немає підстав для оголошення дефолту в Україні. Крім того, регулятор не планує відмовлятися від звичної практики “згладжування” коливань курсу валют.

Крім того, днями Національний банк задля стримування поширення коронавірусу Covid-19 порадив українцям якомога рідше відвідувати громадські місця, зокрема й відділення банків та користуватися послугами дистанційного банкінгу.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...