Туреччина закрила кордони для 9 країн: список

Під заборону потрапляють туристи з Німеччини, Іспанії, Франції, Австрії, Норвегії, Данії, Швеції, Бельгії та Нідерландів

Туреччина закрила кордони для 9 країн: список
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Міністр внутрішніх справ Туреччини Сулейман Сойлу підписав директиву про заборону в’їзду до країни  іноземцям з 9 європейських країн через  коронавірус Covid-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні прес-служби МВС Туреччини.

Loading...

Так, з 8 години суботи, 14 березня, було заборонено в’їзд громадянам Німеччини, Іспанії, Франції, Австрії, Норвегії, Данії, Швеції, Бельгії та Нідерландів. Заборона також поширюється на іноземців, які впродовж останніх 14 днів відвідували вищеназвані країни.

Зазначається, що заборона діятиме на всіх прикордонних контрольно-пропускних пунктах до 17 квітня. Обмеження також було введено для кораблів, які прибувають у порти Туреччини. Судна зобов’язали повідомляти про останні 10 портів перебування.

Нагадаємо, починаючи з 17 березня, Естонія обмежить в’їзд іноземних громадян в країну з метою запобігання поширенню коронавірусу. Естонці, люди, які проживають в Естонії, і іноземці, члени сім’ї яких проживають в Естонії, зможуть в’їхати в країну, і всім буде дозволено виїхати після встановленого терміну.

Нагадаємо також, Кабінет міністрів України прийняв рішення з 17 березня з півночі закрити міжнародне повітряне сполучення. Глава МЗС Дмитро Кулеба закликав всіх громадян повернутися в Україну до 17 березня. Однак він повідомив, що держава буде готове евакуювати тих, хто не встигне повернутися у встановлені терміни.

Джерело: Народна Правда