У Києві взяли під контроль супермаркети: що відомо

Майже 70 інспекторів проводять контроль умов зберігання продуктів у супермаркетах та магазинах Києва

У Києві взяли під контроль супермаркети: що відомо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У той час, як 14 березня, в Україні виявлено 15 нових пацієнтів із підозрою на коронавірус, у Києві майже 70 інспекторів проводять контроль умов зберігання продуктів харчування у супермаркетах та магазинах.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на УНН, про це розповів лікар-епідеміолог, начальник ГУ Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан.

“Ми вже майже місяць працюємо з даним питанням, з деякими суб’єктами господарювання, що викликає дуже велике обурення з боку …підприємців щодо втручання в їх бізнес. Але ми дійшли до консенсусу, вже майже 90% всіх супермаркетів, магазинів не здійснюють відкритий продаж продуктів харчування. Якщо будуть такі звернення від споживачів, то ми будемо відразу на них реагувати”, — зазначив Рубан.

Начальник київської Держпродспоживслужби наголосив, що коронавірус – це аерозольна інфекція, яка передається повітряно-крапельним шляхом.

“Тому контроль за продуктами харчування ретельно підвищений. Відсьогодні майже 70 інспекторів проводить контроль за даними заходами”, — уточнив Рубан.

Він додав, що планується встановити контроль на вході до великих магазинів.

“Вхідний контроль до супермаркетів, є рекомендація й зараз — це впроваджено в моллах, великих магазинах. Там обов’язково знаходиться пост з організацією „Фільтр“ для виявлення людей з ознаками захворювання. При виявленні ознак захворювання, а це лихоманка, нежить…Обов’язково пропонується виміряти температуру та направлення до медичного закладу. Також, в даних закладах повинні проводитися підвищені дезінфекційні та протиепідемічні заходи. В місцях масового використання, вбиральнях мають бути миючі й дезінфікуючі засоби”, — розповів Рубан.

Він додав, що в умовах поширення коронавірусу продукти харчування не мають продаватися у відкритому вигляді.

“Це стосується сипучих (продуктів — ред.), хлібобулочних виробів, сирів, м’яса, продуктів, які не піддаються термічній обробці”, — резюмував фахівець.

А тим часом у лондонському госпіталі вперше знайшли Covid-19 в організмі новонародженої дитини.

Нагадаємо, 15 березня в Чернівцях медики госпіталізували ще трьох пацієнтів з підозрами на коронавірус. Всі госпіталізовані раніше контактували з інфікованими коронавірусом людьми.

Нагадаємо також, Кабінет міністрів України прийняв рішення з 17 березня з півночі закрити міжнародне повітряне сполучення. Глава МЗС Дмитро Кулеба закликав всіх громадян повернутися в Україну до 17 березня. Однак він повідомив, що держава буде готове евакуювати тих, хто не встигне повернутися у встановлені терміни.

Також раніше ми писали про те, що карантин у Києві може у найближчі дні стати більш суворим через загрозу поширення коронавірусу.

Джерело: Народна Правда