Українцям готують новий штраф: за що будуть карати

Депутат Київради пропонує прирівняти фотографування з тваринами до насильства щодо тварин

Українцям готують новий штраф: за що будуть карати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києві хочуть почати штрафувати за фотографування з тваринами. Ініціатором відповідного проекту рішення “Про встановлення обмеження надання відео- та фотопослуг з використанням тварин у Києві” виступив депутат Київради, голова постійної комісії з питань екологічної політики Костянтин Яловий.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про ініціативу Яловий повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Фотографування з тваринами буде розцінюватися як жорстоке поводження і каратися штрафами від двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3400 грн).

Loading...

За зверненням громадських активістів підготував проект рішення, яким пропоную припинити експлуатацію тварин для відео- і фотопослуг. У документі пропоную кваліфікувати використання тварин для фото як жорстоке поводження з ними. Сподіваюся, що рішення буде підтримано і незабаром фотографії з дикими тваринами стануть лише доказом в суді, а не хорошим спогадом “, – говорить депутат.

Він пояснив, що тварин, які використовуються для надання фотопослуг, містять в незадовільних умовах, в яких вони не живуть довго.

“Фотографуючись з тваринами, ми фінансуємо насильство. Тварини, яких використовують для збагачення, весь день проводять на ланцюгу, без їжі і води, страждають від яскравих спалахів фотокамер. Щоб вони слухалися, їм дають заспокійливе і алкоголь. У таких умовах вони довго не живуть “, – написав Яловий.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 31 січня підписав закон “Про внесення змін до статті 265 Кодексу законів про працю України” №1233, яким удосконалено порядок здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зменшено економічно необґрунтовані штрафи за порушення норм трудового законодавства.

Додамо, що з 2020 року водіям бензинових та дизельних авто заборонено паркуватися на місцях для електрокарів. З 1 січня в Україні набрали чинності нові правила дорожнього руху щодо паркування автомобілів. Зміни в ПДР були внесені у зв’язку з тим, що в країні набирають популярність електромобілі.

Також нещодавно   Кабінет міністрів України ініціював законопроект про збільшення штрафів за помилковий виклик швидкої допомоги або поліції. Також уряд планує підвищити штрафи за порушення протипожежної безпеки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...