В Україні запідозрили 15 нових випадків коронавірусу

Центр громадського здоров'я проводить лабораторні дослідження наданих аналізів

В Україні запідозрили 15 нових випадків коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я в суботу, 14 березня, отримав 15 повідомлень про підозру на захворювання коронавірусом.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в ході брифінгу повідомив виконуючий обов’язки директора Центру громадського здоров’я МОЗ Ігор Кузін.

“У Центр громадського здоров’я протягом сьогоднішнього дня надійшло 15 повідомлень з різних регіонів країни. Зараз центром проводяться лабораторні дослідження по всіх випадках, які надходять. На даний момент позитивного результату поки не було виявлено”, – сказав він.

Також, за словами Кузіна, повідомлення продовжують надходити не тільки на національному рівні, а й на рівні областей, які вже отримали спеціальні тест-системи.

Нагадаємо, 15 березня в Чернівцях медики госпіталізували ще трьох пацієнтів з підозрами на коронавірус. Всі госпіталізовані раніше контактували з інфікованими коронавірусом людьми.

Нагадаємо також, Кабінет міністрів України прийняв рішення з 17 березня з півночі закрити міжнародне повітряне сполучення. Глава МЗС Дмитро Кулеба закликав всіх громадян повернутися в Україну до 17 березня. Однак він повідомив, що держава буде готове евакуювати тих, хто не встигне повернутися у встановлені терміни.

Також раніше ми писали про те, що карантин у Києві може у найближчі дні стати більш суворим через загрозу поширення коронавірусу.

Джерело: Народна Правда