МАУ назвали всі рейси, якими будуть евакуювати українців: повний список

Останні рейси буде виконано 17 березня

МАУ назвали всі рейси, якими будуть евакуювати українців: повний список
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В авіакомпанії “МАУ” для недопущення розповсюдження коронавірусу Covid-19 з 17 до 31 березня припиняють виконувати всі міжнародні регулярні рейси.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, відповідне повідомлення з’явилося на сайті компанії.

“Виконуючи розпорядження уряду про тимчасове обмеження перетину державного кордону, спрямоване на запобігання поширенню на території України вірусу COVID-19, авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” припиняє виконання регулярних рейсів по всій міжнародній мережі попередньо на період з 00 годин 00 хвилин 17 по 31 березня 2020 року”, – йдеться в заяві.

Оскільки термін карантину, встановлений урядом України, попередньо триватиме до 3 квітня, пасажирам, які планують подорож після 31-го березня, необхідно стежити за змінами в розкладі і статус рейсів на сайті авіакомпанії.

У вівторок, 17 березня, МАУ виконає наступні міжнародні рейси:

PS734 Дубай – Київ;
PS 398 Каїр – Київ;
PS778 Тель-Авів – Київ;
PS612 Єреван – Київ;
PS518 Тбілісі – Київ;
PS716 Стамбул – Київ;
PS602 Баку – Київ;
PS242 Торонто – Київ;
PS232 Нью-Йорк – Київ;
PS272 Бангкок – Київ;
PS898 Кишинів – Київ.

На ці рейси допустять тільки громадян України та іноземців, які мають право постійного або тимчасового проживання на території України.

У період з 17 по 31 березня МАУ виконуватиме власні регулярні внутрішні рейси, чартерні рейси за кордон для повернення українських туристів додому, а також при необхідності санітарно-евакуаційні і технічні рейси.

Пасажири скасованих рейсів будуть проінформовані по електронній пошті та/або смс-повідомленням про можливість безкоштовно переоформити квитки і перенести дату своєї подорожі на період після 31 березня 2020 року.

Нагадаємо, авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” (МАУ) у п’ятницю, 13 березня, оголосила про скасування рейсів між Україною та Італією у зв’язку зі спалахом коронавірусу Covid-19 у Європі,

Раніше повідомлялося, що громадянам України, які не встигли повернутися додому протягом 15-16 березня, потрібно звернутися в українське консульство. Для таких випадків будуть організовані спеціальні окремі нерегулярні рейси для повернення українців додому.

Джерело: Народна Правда