Путін заявив, що РФ втратила 50 мільярдів через Україну

Через санкції Росія втратила близько 50 млрд рублів

Путін заявив, що РФ втратила 50 мільярдів через Україну
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент Росії Володимир Путін заявив про те, що через санкції РФ втратила близько 50 млрд рублів. Йдеться про обмеження, які ухвалила низка країн через російську військову агресію в Україні.

Loading...

Про це президент РФ розповів в інтерв’ю ТАСС, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Та плювати на них, на ці санкції. Отже, за різними оцінками, ми втратили десь 50 млрд, але ми і заробили стільки ж”, –

Путін заявив, що РФ втратила 50 мільярдів через Україну“Ми витратили досить багато грошей на так зване імпортозаміщення і почали виробляти такі продукти і такі технології використовувати, яких раніше у нас не було, або ми їх просто забули і втратили. Ми відтворили це все. І це йде нам, безумовно, на користь, це диверсифікує нашу економіку, по суті, допомагає нам вирішувати ключове завдання “, – заявив президент РФ.

Також Путін заявив, що Європа через санкції нібито втратила стільки ж, скільки і Росія. “Конкуренція, вона повинна бути природною, без всіляких обмежень зовнішніх. Але річ у тім, що наші партнери теж втрачають приблизно стільки ж. Європа приблизно стільки ж втратила, за їхніми ж власними оцінками. Вони втрачають навіть більш чутливі речі”, – сказав Путін.

Нагадаємо, кілька днаів тому, Путін підписав поправки про “обнулення” своїх президентських термінів. Це означає, що він зможе балотуватися в президенти ще як мінімум два рази після закінчення поточного терміну в 2024 році.

Джерело: Народна Правда
загрузка...