Стало відомо, в якому стані хворі на коронавірус українці

Перший випадок коронавірусу був зафіксований в Україні 3 березня

Стало відомо, в якому стані хворі на коронавірус українці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Стало відомо, у якому стані перебувають українці, у яких підтвердили коронавірус Covid-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, житель міста Чернівці, у якого вперше зафіксували коронавірус, вже одужує.

Нагадаємо, перший випадок коронавірусу був зафіксований 3 березня, і зараз тести чоловіки показують негативний результат.

“Якщо ще один тест покаже негативний результат, то його відпустять додому”, – повідомила заступник голови ОДА Наталія Гусак.

Стосовно нових пацієнтів – жінок з Чернівецької області, у яких був встановлений діагноз коронавірус Covid-19, то їх стан задовільний. Обидві пацієнтки перебувають в ізоляції. Їм надається симптоматичне лікування.

Telegram-канал “CORONAVIRUS | КОРОНАВІРУС | ЕКСТРЕНО” пише, що одна з інфікованих жінок повернулася протягом інкубаційного періоду з Італії. Зараз всі особи, з якими вона контактувала, ізольовані в умовах стаціонару.

Друга жінка останнім часом не покидала Україну, але при цьому контактувала з лабораторно підтвердженим хворим на коронавірус. Раніше вона була госпіталізована з симптомами ГРВІ, але 16 березня в лабораторних умовах підтвердили діагноз коронавірус Covid-19.

Нагадаємо, станом на ранок 16 березня, коронавірус Covid-19 змогли вилікувати у 77 257 пацієнтів, при цьому з початку епідемії померло вже 6 513 осіб.

Джерело: Народна Правда