Символічна збірна 23-го туру УПЛ: до списку не потрапили футболісти Динамо і Шахтаря

Названо 11 кращих гравців чемпіонату України за підсумками 23-го туру.

Loading...

Розпочався другий етап Прем’єр-ліги України.

Авторитетний український сайт Sport.ua представив символічну збірну за підсумками 23-го туру Прем’єр-ліги України з футболу, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Воротар:

Богдан Сарнавський ( «Львів»). 25-річному українському голкіперу вдалося майже неможливе – витягнути третій пенальті поспіль, відбивши удар Назарини в кінцівці зустрічі з «Карпатами» (ще два одинадцятиметрових удари він парирував в попередньому поєдинку з «Зорею»). Також єдиний м’яч «Карпат» забив футболіст «Львова» Братков, який відзначився автоголом.

Захисники:

Олександр Тимчик («Зоря»). Провів дуже хороший поєдинок з «Шахтарем». Так, в складі «гірників» на лівому фланзі не було Ісмаїлі, але і Коноплянки з компанією цілком досить, щоб тримати в напрузі захисників хорошого рівня. Зі своїм завданням Тимчик впорався – «Шахтар» так і не забив.

Йоонас Тамм ( «Десна»). Тамм став у нагоді в «Десні», надійно цементуючи оборону чернігівської команди.

Андрій Гітченко ( «Десна»). 35-річний Гітченко продовжує демонструвати упевнену гру. Так, не завжди безпомилкову, але досвідчений стовп оборони «Десни» впевнено провів матч з «Динамо».

Богдан Михайличенко ( «Зоря»). Що можна сказати – справжній герой матчу з «Шахтарем»! Провів хороший поєдинок, виконав багато корисної роботи, а на 83-й хвилині вдало зловив відскік в чужій штрафній і гарматним ударом вразив ціль, подарувавши своїй команді перемогу з рахунком 1:0.

Півзахисники:

Владлен Юрченко ( «Зоря»). Допоміг своїй команді здобути важливу перемогу над «Шахтарем» (1:0). Міг забити і сам, але відмінно зіграв юний воротар «гірників» Трубін.

Дмитро Гречишкін ( «Олександрія»). На 45-й хвилині зустрічі з «Колосом» зробив рахунок 1:1, дозволивши своїй команді почати камбек. Матч закінчився впевненою перемогою «Олександрії» з рахунком 4:2.

Дмитро Іванисеня ( «Зоря»). Ефективно руйнував атаки «Шахтаря», виконав багато необхідної чорнової роботи.

Сергій Булеца ( «Дніпро-1»). Провів відмінний матч проти «Маріуполя», ледь не відзначився черговим голом зі штрафного, але Гальчук зумів врятувати свою команду.

Нападники:

Владислав Супряга ( «Дніпро-1»). 15 хвилин – рівно стільки знадобилося українському форварду «Дніпра-1» Владиславу Супрязі, щоб забити свій черговий м’яч у чемпіонаті України. У матчі з «Маріуполем» Супряга вийшов на заміну на 74-й хвилині замість Хобленко, а вже на 89-й хвилині зробив рахунок 2:0 на користь своєї команди, скориставшись точною передачею Чичикова.

Олександр Філіппов («Десна»). 27-річний український нападник закріпився на другій сходинці в списку кращих бомбардирів УПЛ, забивши свій 13-й м’яч у турнірі в матчі з «Динамо». Гол примітний тим, що він приніс «Десні» нічию у виїзному поєдинку з киянами. На 80-й хвилині зустрічі Філіппов підкараулив помилку Караваєва, на швидкості обіграв Бущана і чітко відправив м’яч у порожні ворота.

Цікаво, що до списку не потрапили футболісти Динамо і Шахтаря, які не виграли свої матчі.