Кабмін зупинив усе пасажирське сполучення: всі подробиці

Введено заборону залізничного, авіа- і автобусного міжміських і міжобласних пасажирських перевезень, а також роботи метро

Кабмін зупинив усе пасажирське сполучення: всі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Уряд обмежив пасажирські перевезення, кількість учасників масових заходів та роботу закладів громадського харчування через  коронавірус Covid-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

16 березня на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України були прийняті рішення про ряд обмежувальних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції.

Зокрема, введено заборону залізничного, авіа – та автобусних міжміських і міжобласних пасажирських перевезень, а також роботи метрополітенів.

Документом, зокрема, заборонено з 18 березня по 3 квітня:

на всій території держави регулярні і нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні;

перевезення більше 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах, що виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

Крім того, з 17 березня по 3 квітня заборонено перевезення пасажирів метрополітеном в Києві, Харкові та Дніпрі.

З 18 березня до прийняття окремого рішення заборонено перевезення пасажирів залізничним транспортом у всіх видах внутрішніх повідомлень (приміському, міському, регіональному і далекому).

При цьому АТ «Укрзалізниця» дозволено здійснювати окремі пасажирські рейси у внутрішньому залізничному повідомленні, рішення по яких приймається в кожному окремому випадку.

З 17 березня в Україні заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних і інших) заходів, в яких бере участь більше 10 осіб. Можна тільки заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади і органів місцевого самоврядування.

З 17 березня заклади громадського харчування (ресторани, кафе), торговельно-розважальні центри, інші установи розважальної діяльності, фітнес-центри, заклади культури повинні тимчасово припинити свою роботу. Дозволено надавати послуги з громадського харчування з застосуванням адресної доставки замовлення за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Дозволяється торгівля продуктами харчування, паливом, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Також можна здійснювати банківську і страхову діяльність.

Міністерству охорони здоров’я доручено призупинити планову госпіталізацію та планові операції, крім невідкладних і термінових. Крім того, максимально підготувати і перепрофілювати медичні установи для прийому та лікування інфікованих хворих у важких станах.

Органам влади, підприємствам і організаціям рекомендовано забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а при наявності технічної можливості – також роботи в режимі онлайн.

В Офісі президента України розробляються правові підстави для запровадження надзвичайного стану в країні через поширення коронавіруса Covid-19.

Джерело: Народна Правда