Маски не допомагають: українцям розкрили всю правду

Маска міжнародного стандарту повинна всередині обов'язково мати спеціальну мембрану, яка зупиняє 95% мікробів

Маски не допомагають: українцям розкрили всю правду
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Відомий бізнесмен і блогер  Олексій Давиденко, який займається торгівлею товарами медичного та ортопедичного призначення, заявив, що звичайні тришарові маски, які продаються в Україні, взагалі не захищають від вірусів. За його словами, це “бутафорія”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Він розповів, що 16 березня був присутній на зустрічі великого медичного бізнесу з прем’єр-міністром України.

“Під час зустрічі єдиний виробник масок в Україні чесно зізнався всім, що 99% звичайних (таких блакитних) тришарових прямокутних масок, що продаються зараз в Україні, ні від чого не захистять. Це бутафорія – не більше”, – написав Давиденко.

За його словами, тришарова маска даного виду і міжнародного стандарту повинна всередині обов’язково мати спеціальну мембрану, яка власне і зупиняє 95% мікробів.

“Дані мембрани в Україні ніхто взагалі не виробляє, сировини цього немає – а імпортна мембрана закінчилася і її немає. Від слова – взагалі”, – підкреслив блогер.

Він додав, що захисні маски респіраторного типу допоможуть краще, але якщо утриматися від відвідування публічних місць і постійно дезінфікувати і захищати руки – це буде значно ефективніше.

Нагадаємо,  з вівторка, 17 березня Україна закриває пасажирське авіасполучення. Також у цей день у Києві закриють усі заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків. Не працюватимуть заклади харчування, але вони зможуть приймати онлайн-замовлення для доставки їжі.

До слова, раніше лікар розповів, як протистояти коронавірусу: п’ять овочів і фруктів.

Джерело: Народна Правда