Медики назвали головну помилку при лікуванні коронавірусу

В Китаї в перші тижні епідемії заразилося багато медпрацівників, які потім померли

Медики назвали головну помилку при лікуванні коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Китайські лікарі  з міста Ухань, яке стало епіцентром поширення коронавірусу,  заявили, що європейські медики повторюють їхні помилки при боротьбі з епідемією.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Bloomberg.

Loading...

За їх словами, найсерйознішою помилкою лікарі назвали недостатню захищеність медичних працівників, які доглядають за пацієнтами. Через це зростає рівень захворюваності серед лікарів і медсестер. Так, в Ухані в перші тижні боротьби з коронавірусом заразилися тисячі медпрацівників, мінімум 46 з них померли, оскільки не вистачало засобів захисту.

Також  у деяких заражених COVID-19 спочатку виникають лише легкі симптоми або вони зовсім не проявляються. Через це хворі несвідомо поширюють вірус серед інших людей. У зв’язку з цим китайські лікарі говорять про важливість проведення тестів, які дозволяють виявити захворювання на ранній стадії.

Особливо китайські лікарі звернули увагу на необхідність дотримуватися пильність навіть тоді, коли спалах інфекції виявляється локалізованою. Це пов’язано з тим, що виключати нові випадки інфікування не можна.

Нагадаємо,  в Україні станом на ранок вівторка, 17 березня, досліджується 42 випадки підозри на зараження коронавірусом, всього в країні зареєстровано 140 повідомлень про підозру на коронавірус Covid-19.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада на позачерговому засіданні прийняла законопроект, націлений на протидію коронавірусу Covid-19 — встановлено адміністративну відповідальність за самовільну втечу з місця обсервації.

Додамо, що в   Україні можуть запровадити надзвичайний стан через коронавірус  Covid-19. На такий крок  влада може піти в разі різкого зростання захворювання по всій країні.

 

Джерело: Народна Правда