“Слуга народу” прокоментував можливість введення надзвичайного стану в Україні

В разі різкого зростання захворювання по всій країні влада може ввести надзвичайний стан

”Слуга народу” прокоментував можливість введення надзвичайного стану в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

В Україні можуть запровадити надзвичайний стан через коронавірус  Covid-19. На такий крок  влада може піти в разі різкого зростання захворювання по всій країні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в коментарі РБК-Україна розповів перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко.

За його словами, надзвичайний стан потрібно буде вводити, щоб зупинити різке зростання захворюваності.

“Розуміючи, який це ризик для системи медичного забезпечення ще й на порозі другої черги реформ. Я не знаю, яке у нас буде поширення коронавірусу, коли почнеться різке зростання захворювання”, – додав Корнієнко.

Нагадаємо,  в Україні станом на ранок вівторка, 17 березня, досліджується 42 випадки підозри на зараження коронавірусом, всього в країні зареєстровано 140 повідомлень про підозру на коронавірус Covid-19.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада на позачерговому засіданні прийняла законопроект, націлений на протидію коронавірусу Covid-19 — встановлено адміністративну відповідальність за самовільну втечу з місця обсервації.

До слова, відомий бізнесмен і блогер  Олексій Давиденко, який займається торгівлею товарами медичного та ортопедичного призначення, заявив, що звичайні тришарові маски, які продаються в Україні, взагалі не захищають від вірусів. 

Джерело: Народна Правда