В Італії знайшли можливі ліки від коронавірусу: перші подробиці

Ліки від коронавірусу почали застосовувати для лікування хворих

В Італії знайшли можливі ліки від коронавірусу: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Коронавірус COVID-19 був успішно вилікуваний у лікарнях за допомогою експериментального препарату.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на La Repubblica.

Так, італійські лікарі заявили про позитивний результат лікування хворих на коронавірус препаратом від ревматоїдного артриту “Тоцилизумаб” (Tocilizumab).

“Лікарні вже почали давати запити Італійській медичній агенції (AIFA) на такий план лікування”, – каже лікар-інфекціоніст з лікарні Неаполя Вінченцо Монтесарчио.

Він розповів, що четверо пацієнтів, що потрапили до лікарні Котуньо в Неаполі 14 і 15 березня отримали таке лікування від коронавірусу.

Науковий експеримент отримав схвалення, вже 11 пацієнтів отримали таке лікування і результати вражаючі. Відзначається, що лікували препаратом “складних пацієнтів, які перебувають в реанімації після госпіталізації у важкому стані.

“Чотирьом пацієнтам у реанімації краще. По першому пацієнтові ми чекаємо оцінки реаніматолога, перш ніж приступити до його екстубації. У трьох із чотирьох пацієнтів, які приймали “Тоцилизумаб”, починаючи з суботи був отриманий чудовий результат на препарат”, – сказано у повідомленні.

Про успішне лікування “важких” пацієнтів відзвітували у місті Козенца і в регіоні Апулія.

Компанія-виробник вже видала близько 600 одиниць препарату в різні лікарні країни.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в США почали тестувати вакцину проти коронавірусу на людях.

Тим часом, з сьогоднішнього дня в Україні обмежили пасажирські перевезення, кількість учасників масових заходів та роботу закладів громадського харчування через коронавірус Covid-19. Зокрема, запроваджено заборону залізничного, авіа – та автобусних міжміських і міжобласних пасажирських перевезень, а також на роботу метрополітенів.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...