Готуйтеся до економічної кризи: Шмигаль звернувся до українців

Прем'єр-міністр закликав українців приготуватися до економічної кризи

Готуйтеся до економічної кризи: Шмигаль звернувся до українців
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Сьогодні, 18 березня, в Києві, під головуванням прем’єра Дениса Шмигаля  пройшло засідання Кабміну, на якому міністри розглянули низку заходів з протидії коронавірусу і його негативного впливу на економіку країни. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що світова фінансова кризів наближається і закликав українців готується до неї.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Страна“.

Шмигаль, зокрема, заявив, що до прийдешньої світової кризи пора готуватися і уряду, і простим громадянам вже зараз.

“Уряд не буде і не має права обмежуватися сьогодні тільки боротьбою з коронавірусом, ми повинні готувати Україну так само і до інших викликів. Світова криза… можлива економічна криза в Україні, яка буде наслідком світової, і ми в цьому не сумніваємося. Такий виклик стоїть і перед міністром економіки, і перед цілим урядом, і перед країною, і перед бізнесом зокрема “, – заявив на засіданні Кабміну Денис Шмигаль.

Нагадаємо, російський державний Сбербанк розробив можливий сценарій розвитку економічної кризи у Росії. Етапами розвалу економіки країни називають падіння нафти до $20 за барель, курс долара на рівні майже 100 рублів, розриви виробничих ланцюжків і зупинка частини підприємств.

А тим часом голова комітету російської Ради федерації з міжнародних справ Костянтин Косачов заявив, що  у зв’язку з поширенням пандемії коронавірусу, падінням цін на нафту та загрозою глобальної економічної кризи світова спільнота повинна скасувати усі взаємні санкції. 

До слова, раніше президент РФ  Володимир Путін заявив, що через санкції РФ втратила близько 50 млрд рублів. Йдеться про обмеження, які ухвалила низка країн через російську військову агресію в Україні.

Джерело: Народна Правда