Карантин в Україні: як будуть виплачувати пенсії

Пенсії доставлятимуть в штатному режимі

Карантин в Україні: як будуть виплачувати пенсії
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Міністерство соціальної політики вживає всі необхідні заходи для забезпечення виплат та доставки пенсій і соціальної допомоги, а також житлових субсидій на період карантину в плановому режимі.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це розповів заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко 16 березня.

За його словами, сьогодні практично дві третини одержувачів пенсій та соціальних виплат отримують їх на банківські рахунки, тому для них не відбудеться ніяких змін щодо механізму і строків виплат.

Loading...

“Майже третина одержувачів пенсій і соцдопомоги, особливо маломобільних категорій, отримують їх через  Укрпошту”, зокрема, шляхом доставки безпосередньо додому. Зараз такі виплати також здійснюються за графіками. “Укрпошта” працює в звичайному режимі”, – поінформував Віталій Музиченко.

У той час, як в країні закриваються практично всі громадські місця, чимало українців продовжують сприймати карантин як “додаткову відпустку”.

Нагадаємо, українська влада не виключає запровадження заходів реагування у разі масового поширення коронавірусу на території України – МОЗ попередило про можливе подовження карантину в Україні.

Також відзначимо, що у вівторок, 17 березня, в Україні активно поширилися чутки про те, що влада може запровадити в країні надзвичайний стан, для попередження поширення коронавірусу.

Джерело: Народна Правда