Путін розвалить Україну: розкрито підступний план

Юрист Богдан Устименко стверджує, що українська влада готова втілювати плани Путіна

Путін розвалить Україну: розкрито підступний план
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент Росії Володимир Путін не  відмовлятиметься від свого плану розвалу України, який складається з п’яти етапів.  Наразі він вже почав реалізацію своєї технології і намагається її нав’язати нашій країні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL розповів юрист, радник ініціативи “Друзі України” Фонду “США-Україна” Богдан Устименко.

Мінські угоди

“Через “Мінськ” Росія нахабно примушує Україну ухвалити нову Конституцію. Ні, це не жарт, так написано в чудових Мінських угодах. За допомогою такого кроку Володимир Путін хоче реалізувати свою давню мрію – фактично трансформувати Україну з унітарної держави у федерацію з подальшим розвалом нашої країни на кілька частин. Так йому буде легше усіма нами керувати. “Розділяй і володарюй”, як сказав один із великих”, – виклав суть першого етапу плану Путіна Устименко.

Проведення виборів на Донбасі

За словами експерта, Росія має намір домогтися цього через новий, розроблений нею самою закон. Таким чином, країна-агресорка забезпечить прохід до місцевих рад винятково проросійських депутатів.

Узаконені терористи

Устименко попередив, що відповідно до нового путінського укладу, на Донбасі будуть створені свої “правоохоронні органи”, на які центральна українська влада впливати не зможе. Йдеться і про “суди”, і про “прокуратуру”, і про “народну міліцію”.

“Мертвий” кордон

“Путін наполягає на фактичній відсутності охоронюваного кордону між “Л/ДНР” і Російською Федерацією, називаючи це “транскордонною співпрацею” з регіонами Росії”, – розкрив передостанній крок окупантів, спрямований на розвал української держави, співрозмовник.

Повна окупація за гроші українців

Устименко вважає, що всі задуми Путіна будуть оплачені з кишень українських громадян – за рахунок Держбюджету.

“Тобто, ми розвалимо самі себе за свої ж гроші. Це так по-чекістськи, правда ж?! Висновок: нам категорично не можна допустити реалізації Мінських угод. Або попереду волелюбних українців чекає чекістсько-кріпосне право Путіна. Ми всі повинні нарешті усвідомити, що путінський режим не хоче миру в Україні. Чекісти хочуть зруйнувати Україну і знищити всіх вільних людей, що вони і робили десятки років у СРСР”, – зробив висновок експерт, додавши, що у разі такого сценарію постраждають не тільки пересічні українці, але навіть і олігархи з українськими політиками, яких загарбники позбавлять грошей і влади.

Нагадаємо, нещодавно радник секретаря Ради нацбезпеки і оборони України Сергій Сивохо потрапив в черговий скандал – він знову відмовився прямо назвати збройний конфлікт на Донбасі війною.

До слова, нещодавно під час презентації Національної платформи єдності і примирення, яку представив Сергій Сивохо, сталася шарпанина між ним та українськими патріотами. Внаслідок сутички Сивоха впав на підлогу.

Відзначимо, на своєму першому брифінгу, відразу після призначення керівник Офісу президента України Андрій Єрмак висловився щодо низки ключових питань. Зокрема, про війну на Донбасі, переговорах з Росією, Мінських угодах, законі щодо дезінформації та низці інших проблем.

Джерело: Народна Правда