Світові ціни на нафту побили 20-річний рекорд

Падіння цін торкнулося всіх еталонних марок сирої нафти

Світові ціни на нафту побили 20-річний рекорд
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Ціни на нафту на світових ринках знову впали, вони сягнули мінімуму майже за 20 років.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляють аналітики з посиланням на моніторинг профільних сировинних ринків.

Loading...

Зокрема, ціна ф’ючерсу на нафту Brent (основна для Росії і ще ряду країн) на лондонській біржі впала до 24,4 доларів за барель, тобто падіння склало 6,9%. Це мінімальна зафіксована на ринку вартість нафти з вересня 2003 року.

У той же час ф’ючерси на нафту WTI впали на 10,72%, до 24,4 долара за барель. Ця марка коштує 25 доларів вперше з листопада 2002 року.

Американські аналітики Goldman Sachs уточнили, що зниження попиту на нафту через пандемію коронавірусу – головна причина її здешевлення. Вони припустили, що Brent може скотитися до 20 доларів за барель до кінця кварталу – останніх чисел березня.

Нагадаємо, Олег Сенцов, український кінорежисер, звільнений з полону Кремля, передбачив крах Російської Федерації через “нафтову війну”, яка розгорілася між Саудівською Аравією і Росією.

Також повідомлялося, що днями торги на Московській біржі відкрилися стрімким падінням рубля. Сталося це після розпаду угоди ОПЕК з Росією та іншими нафтовидобувними країнами, а також катастрофічного падіння цін на нафту марки Brent.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...