Українцям хочуть повернути гроші за комуналку: про що йдеться

Шмигаль доручив відповідним відомствам за три дні розробити механізм компенсації коштів за компослуги

Українцям хочуть повернути гроші за комуналку: про що йдеться
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини/Фото/Відео

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабміну  у середу, 18 березня,  заявив, що держава в умовах карантину повинна взяти на себе частину плати українців  за послуги ЖКГ.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідну заяву Шмигаль озвучив на засіданні Кабміну.

Loading...

Компенсацію збираються давати окремим категоріям громадян,які цього найбільш потребують, однак, можливо,  що механізм компенсації розроблять для усіх без винятку категорій.

“Визначити відсоток відшкодування частини комунальних платежів на час карантину в Україні. Тобто, ми своєю постановою ввели карантин, ми закликаємо людей бути вдома. Держава повинна взяти на себе відшкодування частини плати за комунальні послуги, які виростуть у зв’язку з постійним перебуванням людей на самоізоляції вдома”, – сказав Шмигаль.

Він доручив Мінсоцполітики, Мінфіну і Мінекономіки порахувати необхідні для цього суми, а також категорії громадян, яким можуть платити допомогу. Це треба зробити протягом трьох днів і винести пропозиції на позачергове засідання Кабміну.

“Порахуйте можливі категорії громадян, чи, можливо, скажіть, що це потрібно всім без винятку“, – уточнив Шмигаль.

Нагадаємо, 18 березня на  засіданні Кабміну  міністри розглянули низку заходів з протидії коронавірусу і його негативного впливу на економіку країни. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що світова фінансова кризів наближається і закликав українців готується до неї.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...