З Єгипту повернулися 7 тисяч українців, тепер черга за Австрією

МЗС України закликає утриматися від поїздок, навіть якщо туроператори або авіакомпанії продовжують продавати подорожі

З Єгипту повернулися 7 тисяч українців, тепер черга за Австрією
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

>В Україну з єгипетських курортів Шарм-еш-Шейха і Хургади повернулися понад 7 тисяч українців після закриття авіасполучення через пандемію коронавіруса Covid-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Міністерство закордонних справ.

Loading...

«За сьогодні вже понад 7 тис. громадян України повернулися додому: за станом на 17:00 6 112 тис. українських туристів, що вилетіли до Шарм-еш-Шейха і 972 — з Хургади», — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, туроператор Join Up заявляв про 12 тисяч 452 туристів в Єгипті. За підрахунками компанії повертати людей будуть 3-4 дні.

МЗС України закликає утриматися від будь-яких поїздок за кордон, навіть якщо туроператори або авіакомпанії продовжують продавати подорожі за привабливими цінами.

Додамо, глава Міністерства інфраструктури Владислав Криклій заявив, що Austrian Airlines доставить українців в Київ з Відня. За його словами, Austrian Airlines забезпечить сьогодні виліт українців з Відня та їх доставку в 13:30 в Київ.

Нагадаємо, в Україні зафіксовано 7 нових випадків інфікування коронавірусом. Всього в Україні 14 інфікованих, серед них троє дітей. Крім того зростає число жертв – вже два летальних випадки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...