Лукашенко назвав епідемію коронавірусу психозом

Лукашенко переконаний, що люди можуть більше постраждати від паніки, ніж від самого вірусу.

Лукашенко назвав епідемію коронавірусу психозом
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що він, незважаючи на критику, буде і надалі називати коронавірус психозом, який комусь буде на руку, а комусь – на шкоду.

Як інформує НАРОДНА ПРАВДА, про це передає РИА Новости.

Loading...

“Незважаючи на певну критику в мою сторону, я цей коронавірус називаю не інакше як психозом і від цього ніколи не відмовлюся, тому що разом з вами пережив уже багато психозів, і ми знаємо, до чого це призводило. Абсолютно переконаний, що це черговий такий же психоз, який комусь буде на руку, а комусь і на шкоду”, – заявив Лукашенко під час слухання доповіді про епідеміологічну ситуацію в країні.

Президент Білорусі також зазначив, що потрібно враховувати не тільки ситуацію, яка складається всередині країни, але і ту, яка спостерігається за кордоном.

“Чому я так поводжуся? Тому що я абсолютно переконаний, що ми можемо більше постраждати від паніки, ніж від самого вірусу. Ось це мене найбільше хвилює”, – пояснив президент Білорусі.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що Олександр Лукашенко запропонував труїти коронавірус сухою сауною і міцною горілкою. Між тим, станом на 18 березня в Білорусі офіційно повідомлялося про 51-го інфікованого коронавірусом жителя республіки, шість з яких одужали.

Нагадуємо, що медики розповіли, як протистояти коронавирусу: п’ять овочів і фруктів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...