Пенсіонери в Києві влаштували штурм банку

Літні люди намагалися встигнути сплатити комуналку до 20 числа, щоб не росла пеня

Пенсіонери в Києві влаштували штурм банку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У той час, як Нацбанк задля стримування поширення коронавірусу Covid-19 порадив українцям якомога рідше відвідувати відділення банків, пенсіонери Києва знаючи що комунальні послуги потрібно сплатити до 20 числа місяця, штурмують відділення діючих банків.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, ТСН показала, що відбувається в одному з відділень «Ощадбанку» на вулиці Вишгородській.

Loading...

Люди похилого віку не можуть користуватися інтернетом, не знають, як оплатити послуги в режимі онлайн. Вони не вірять заявам уряду, що за несвоєчасну оплату комунальних послуг в період карантину, пільги і субсидії все одно збережуться, пеню не нараховуватимуть.

Сумлінні платники вишикувалися в чергу під відділенням банку, частина з них – в медичних масках. Але в відділенні працює тільки одна каса, в приміщення людей впускають по дві людини. Тому пенсіонери всім натовпом спробували потрапити до відділення, щоб зробити платежі і не мати боргів по комуналці.

А тим часом на тлі страху перед коронавірусом Covid-19, що особливо небезпечний для людей похилого віку, активізувалися аферисти, які під виглядом волонтерів обкрадають пенсіонерів.

Раніше повідомлялося, що українським пенсіонерам, чия пенсія менша за 5 тисяч гривень доплатять під час карантину 1000 гривень.

Крім того, під час карантину для літніх людей організують доставку продуктів і ліків. До цього залучать волонтерів.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...