Приватні клініки залучать до лікування хворих на коронавірус в разі НС

Приватні лікарні будуть залучати, якщо епідемія в Україні досягне критичного сценарію подій

Приватні клініки залучать до лікування хворих на коронавірус в разі НС
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У разі введення надзвичайного стану в Україні через коронавірус  пацієнтів почнуть розміщувати і в приватних клініках.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву озвучив головний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу для журналістів в четвер, 19 березня.

За його словами, міністерство розробило кілька сценаріїв реагування на епідемію.

“Третій сценарій передбачає, що в разі введення надзвичайного стану можна буде залучати приватні заклади”, – заявив Ляшко.

Відзначимо, перший сценарій полягає в госпіталізації близько 20% хворих при тому, що близько 70% перехворіє легкими формами, а медична допомога надаватиметься в цих випадках амбулаторно при домашній самоізоляції.

За другим сценарієм в разі досягнення певної кількості хворих на коронавірус, їх почнуть госпіталізувати за межі стаціонарних відділень або інфекційних лікарень. Йдеться про перепрофільовані терапевтичні заклади, які зможуть приймати тяжкохворих для забезпечення інтенсивної терапії.

Нагадаємо,   Міністерство охорони здоров’я згідно з рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, розробило чотири сценарії реагування на поширення коронавірусу COVID-19 у залежності від кількості хворих і зараз Україна переходить на наступний етап.

До слова,  дослідники назвали дві умови природного припинення пандемії.

Також повідомлялося, що медики почали перші тестування вакцини від коронавіруса COVID-19, який продовжує поширюватися світом та Україною.

Джерело: Народна Правда