У Луцьку через коронавірус повністю зупинили транспорт

Громадський транспорт зупинили до закінчення карантину

У Луцьку через коронавірус повністю зупинили транспорт
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

В Луцьку (Волинська область) з 19 березня вирішили повністю зупинити роботу громадського транспорту у зв’язку із загрозою коронавіруса Covid-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Loading...

Відомо, що громадський транспорт зупинили до закінчення карантину – 3 квітня. Чиновники визнали, що транспортний засіб – місце тісного контакту людей. У міській раді підкреслили, що якщо в автобус або тролейбус зайде хворий, то є велика загроза захворіти іншим пасажирам.

“Єдиний ефективний спосіб – залишатися вдома”, – сказано в заяві.

Медичним працівникам і працівникам критично важливих підприємств проїзд на роботу будуть організовувати за рахунок міського бюджету.

Підприємствам, установам і організаціям також було рекомендовано забезпечити проїзд працівників у режимі спеціальних перевезень.

У Луцьку через коронавірус повністю зупинили транспорт

18 березня чиновники класифікували ситуацію на території Київської області, викликану вірусом Covid-19, як «Медико-біологічну надзвичайну ситуацію природного характеру регіонального рівня» – у зв’язку з цим ввели режим надзвичайної ситуації.

Як і очікувалося, зупинка метро через карантин призвела до транспортного колапсу і аншлагу в наземному громадському транспорті. Нагадаємо, раніше лікар-інфекціоніст Юрій Жигарев називав рішення про закриття метро диверсією. Він попереджав, що наземний транспорт буде ходити переповненим і часто — з закритими вікнами, що навпаки, може призвести до спалаху коронавірусу Covid-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...