В Італїі вдалося уникнути зараження коронавірусом цілого міста: що сталося

В Італїі вдалося уникнути зараження коронавірусом цілого міста: що сталося
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У містечку Во Еуганео, що розташоване на півночі враженої коронавірусом Італії, в результаті експерименту вдалося зупинити появу нових випадків інфікування COVID-19.  Як відомо,  саме тут 22 лютого зафіксували першу в країні смерть від смертельного вірусу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє BBC.

Розташована неподалік Венеції комуна стала епіцентром поширення нового вірусу, тому саме там одразу розпочали масове тестування на діагностику небезпечної хвороби.

Зокрема, усім 3400 жителям міста, незалежно від того, чи були у них симптоми, зробили тести на коронавірус. Людей, у яких діагноз підтвердився, а також тих, хто з ними контактував, відправили на суворий карантин.

 Відповідну процедуру повторили через десять днів , як виявилося, в результаті цих дій кількість хворих знизилася на 90%.

“Аналізи виявили вірус у 3% населення міста. На кожну людину, яка мала коронавірус із симптомами, виявили 10 носіїв без симптомів. Всіх ізолювали. Важливо, що повторне тестування виявило щонайменше шість заражених без симптомів, цих пацієнтів теж помістили на карантин. Якби їх не виявили, інфекція продовжила б поширюватися”, – пояснила професорка Андреа Кресанті з університету Imperial College London.

За її словами, хоча всіх жителів окремо взятої країни протестувати неможливо, все одно дуже важливо тестувати людей без симптомів, які мали контакт із хворими.

Цю практику планують поширити на весь регіон Венето, де будуть брати 11 тис. аналізів на день, наголосила науковець.

Нагадаємо, в той же час в італійському місті Бергамо не справляються з кількістю жертв коронавірусу Covid-19. Тіла доводиться розвозити на військових машинах до крематоріїв інших міст. Станом на 19 березня в Бергамо вже зафіксували по меншій менш 93 випадки смерті від коронавірусу.

Нагадаємо також, українець, який вже два роки живе в Пекіні, розповів, як Китай зміг перемогти пандемію коронавірусу Covid-19.

Джерело: Народна Правда