Вчені назвали головну умову закінчення пандемії коронавірусу

Фахівець дала роз'яснення, що коли близько 70% населення країни перехворіють коронавірусом, то в популяції з'явиться необхідна кількість людей з антитілами, які здатні побороти вірус.

Вчені назвали головну умову закінчення пандемії коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Фахівці назвали дві умови природного припинення епідемії нового коронавірусу.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомила РИА Новости доктор біологічних наук, професор Школи Системної Біології GMU (США) Анча Баранова.

Loading...

“Припинення епідемії – це два процеси. Один процес – це процес еволюції вірусу. Ми знаємо, що в новому господарі – а людина новий господар для вірусу – відбувається ослаблення вірусу. Ми це спостерігали на іншіх вірусах, у тому числі коронавирусах. Вірус кажана потрапив у людини, перехід від людини до людини супроводжується мутаціями вірусу, і вони, як правило, послаблюють вірус. Відбувається пристосування вірусу, щоб він міг більш-менш співіснувати з людиною. Цей вірус зараз до нас пристосовується. Скільки часу це займе, невідомо”, – пояснила Баранова.

Друга умова припинення епідемії, за її словами, це придбання імунітету людьми, тобто проходження процесу природної вакцинації.

Баранова дала роз’яснення, що коли близько 70% населення країни перехворіє коронавірусом, то в популяції з’явиться необхідна кількість людей з антитілами, які здатні побороти вірус. В цьому випадку зараження не буде приймати такі масштаби тому, що у більшості людей буде імунітет.

Нагадуємо, що у Чернівцях, де зараз сама складна ситуація з коронавірусом в Україні і навіть ввели режим надзвичайної ситуації, комунальники інтенсивно обробляють розчином спеціального хлору вулиці міста.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що вчений розвіяв міфи про пандемію коронавірусу: 10 важливих фактів.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...