Аpple заборонила продавати більше двох iPhone в одні руки

Apple готується до удару через вплив коронавирусу на продаж

Аpple заборонила продавати більше двох iPhone в одні руки
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Компанія Apple у своїх інтернет-магазинах обмежила продаж смартфонів iPhone до двох штук для однієї людини.

Як інформує НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Reuters.

Обмеження на купівлю настають відразу після того, як виробник обладнання закрив всі свої звичайні магазини за межами Китаю, оскільки коронавірус поширюється по всьому світу і блокує роботу.

Обмеження на покупку більше двох iPhone в одні руки діють, зокрема, в Гонконгу, Китаї, Тайвані та Сингапурі.

Перевірки на веб-сайті Apple показує, що в багатьох країнах “випливаюче” меню не дозволяє клієнтам купувати більше двох однакових моделей iPhone. В останній раз така ситуація була в 2007 році, коли був вперше представлений iPhone, щоб люди не могли їх перепродавати.

В Apple відмовилися коментувати ситуацію.

Обмеження на купівлю настають, коли Apple готується до удару через вплив коронавірусу на продаж, як через збій в ланцюжку поставок, так і через слабкий попит.

Через пандемію коронавірусу Apple оголосила про закриття своїх магазинів в більшості країн світу. У Китаї їх знову відкрили 13 березня.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що NASA призупинило підготовку польоту людини на Місяць через пандемію коронавірусу Covid-19.

Нагадаємо, станом на 20 березня, кількість жертв коронавірусу Covid-19 перевищила 10 000 чоловік. Лідирує по смертності в світі Італія. Загальна кількість заражених з початку пандемії 244 тисяч 523 осіб. Вилікувались 86 тисяч 32 пацієнта.

Джерело: Народна Правда