Не більше 10 на весілля і похорони: ПЦУ запровадила суворі заборони через коронавірус

Обмеження стосуються і святих таїнств

Не більше 10 на весілля і похорони: ПЦУ запровадила суворі заборони через коронавірус
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Священний Синод Православної церкви України (ПЦУ) запровадив обмеження на проведення богослужінь у храмах у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Loading...

Про це повідомили в ПЦУ, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Згідно з документом, прийнятим Священним Синодом, храми повинні припинити проведення богослужінь або проводити їх за участю не більше 10 осіб. Такі ж заходи застосовуються для проведення похорону і хрестин.

“Божественні літургії проводити за присутності визначеної обмеженням кількості осіб, просячи мирян залишатися вдома, долучаючись до спільної молитви через засоби відеотрансляції. Бажаючі сповідатися і причаститися можуть це зробити протягом цілого дня, при дотриманні умов приготування. Пастирям у кожному конкретному випадку виявляти належну розсудливість”, – говориться в документі Синоду.

Незважаючи на це, як зазначили в ПЦУ, храми залишатимуться відкритими для особистого відвідування і молитви за дотримання карантинних заходів. Також у них повинні посилити протиепідемічні заходи.

Також Синод на час заборонив транспортування святині, паломництва і змінив порядок прийому причастя.

Нагадаємо, раніше ПЦУ і УГКЦ зробили заяви для віруючих щодо поширення коронавірусної інфекції та розповіли про заходи безпеки під час епідемії

Зазначимо, що станом на 20 березня в Україні офіційно підтверджені 26 випадків захворювання коронавірусом. При цьому три людини померли.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...