Таксі почнуть безкоштовно возити медиків: кому пощастило

Пощастило лікарям 7 міст

Таксі почнуть безкоштовно возити медиків: кому пощастило
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києві служби таксі Uber і Bolt будуть безкоштовно доставляти на роботу лікарів під час карантину з-за коронавірусу Covid-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву зробив мер міста Віталій Кличко під час брифінгу.

За його словами, влада вже почали обробку механізму втілення такої ідеї з головними лікарями установ.

“Ми розробляємо маршрути підвезення до робочих місць медиків та інших фахівців, які забезпечують життєдіяльність міста. Це буде комунальний транспорт і транспорт підприємств, де працюють ці люди. Я також дуже вдячний киянам та жителям області, які самоорганізувалися і безкоштовно підвозять медиків на роботу”, – заявив Кличко.

Крім того, він повідомив, що компанія “Епіцентр” надала місту 100 тисяч захисних масок. А 19 березня в місті додатково надійшли 62 тисячі масок, їх замовляли раніше. А ще 100 тисяч очікуються від підприємств, з якими було укладено відповідну угоду. Столиця замовила захисні засоби і за кордоном.

Відзначимо, в Міністерстві охорони здоров’я уточнили, що відомство домовилося з Uber про безкоштовне перевезення лікарів на час карантину не тільки в Києві:

“За домовленістю з Міністерством охорони здоров’я України та органами місцевого самоврядування, Uber буде безкоштовно доставляти в лікарні медичних працівників, задіяних в запобіганні і ліквідації коронавірусної інфекції в Україні. Ця домовленість включає 10 000 поїздок, які медичні працівники можуть здійснити, щоб дістатися до своїх лікарень і робочих місць. Ця опція буде доступна в містах, де працює сервіс Uber Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Харків, Запоріжжя і Вінниця“.

Нагадаємо, з Києва в Гуанчжоу (Китай) вилетів військовий вантажний літак Іл-76, борт забере лабораторні та експрес-тести на коронавірус, медичні маски і апарати вентиляції легенів.

Джерело: Народна Правда