Ці звички збільшують ризик захворіти коронавірусом: список

Імунні клітини курців мутують, що робить їх легкою мішенню для різних інфекцій і вірусів.

Ці звички збільшують ризик захворіти коронавірусом: список
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Курці більше за всіх схильні до ризику заразитися коронавірусом.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це заявляють дослідники, які вивчають Covid-19 і звички, які істотно знижують імунітет, пише Scientific American.

Loading...

За останніми даними, як курці звичайних сигарет, так і електронних піддаються підвищеному ризику розвитку хронічних захворювань легенів, що грає критичну роль при зараженні Covid-19, так як цей вірус призводить до ускладнень, таких як пневмонія.

Крім усього іншого, імунні клітини курців мутують, що робить їх легкою мішенню для різних інфекцій і вірусів.

У той же час фахівці підкреслюють, що прямого зв’язку між курінням і інфікуванням коронавірусом поки не підтверджено, проте, знаючи, яку шкоду ця звичка несе для імунної системи, можна зробити висновок, що такий ризик зростає.

Куріння є відомим фактором ризику зараження грипом, говорить Роберт Таррана, професор клітинної біології та фізіології в Чапел-Хілл. «Люди, які курять, в деякій мірі послаблюють імунітет», – каже Таррана. «У них виділяється більше слизу. Тому гірше очищаються легені. Імунні клітини також змінені. І все це призводить, в основному, до того, що вони частіше заражаються вірусами і мають гірший результат лікування ».

Раніше повідомлялося, що експерти назвали основні продукти, які зміцнюють імунітет.

Нагадуємо, що в Україну везуть тести на коронавірус, маски і апарати вентиляції легенів з Китаю.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що п’ятеро чоловіків «заробітчан» з підозрою на коронавірус намагалися втекти з лікарні у Волинській області, куди були госпіталізовані.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...