У квітні українцям почнуть виплачувати по тисячі гривень: кого це стосується

Якщо у когось виникне заборгованість за комунальні послуги, скасовувати субсидію та нараховувати пеню не будуть

У квітні українцям почнуть виплачувати по тисячі гривень: кого це стосується
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Обіцяну президентом Володимиром Зеленським одноразову виплату в розмірі 1 тисячі гривень крім пенсіонерів з пенсією менше 5 тисяч гривень, отримають також люди з інвалідністю.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в ефірі телеканалу 1 + 1 повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Loading...

За її словами, з 1 квітня видадуть одноразову допомогу — 1 тисячу гривень.

“За рішенням уряду, пенсіонери, які мають пенсію менше 5 тисяч гривень, отримають одноразову доплату — 1 тисячу гривень. Таку доплату також отримають діти з інвалідністю, соціальні пенсіонери, інваліди дитинства», — додала вона.

Чиновниця також заспокоїла пенсіонерів, пояснивши, що якщо у когось виникне заборгованість за комунальні послуги в період карантину, то скасовувати субсидію та нараховувати пеню не будуть: «Якщо у них виникне заборгованість, у них ніхто не відніме субсидії. Це вже прийняте рішення. Якщо виникне така заборгованість, не буде ані пені, ані штрафних санкцій. Я дуже прошу людей заспокоїтися і не ходити туди (в банки, – ред.), а убезпечити себе. Зараз не ходіть, не створюйте черги», — попросила Лазебна.

Міністр соцполітики Лазебна: З 1 квітня ми видамо одноразову допомогу – 1 тисячу гривень.

Міністр соцполітики Лазебна: З 1 квітня ми видамо одноразову допомогу – 1 тисячу гривень. За рішенням уряду, пенсіонери, які мають пенсію менше, ніж 5 тис грн, отримають одноразову доплату – 1 тис грн. Таку доплату також отримають діти з інвалідністю, соціальні пенсіонери, інваліди дитинства. Про це в ефірі програми «Право на владу» заявила міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

Gepostet von ПРАВО НА ВЛАДУ am Donnerstag, 19. März 2020

Міністр соцполітики просить українців не поспішати сплачувати за комунальні послуги.

Міністр соцполітики просить українців не поспішати сплачувати за комунальні послуги. «Якщо виникне заборгованість, ніхто не забере в них субсидію. Це рішення вже ухвалено. Бігти платити, стояти у чергах, не треба», – закликала міністр соціальної політики України Марина Лазебна в ефірі програми «Право на владу».

Gepostet von ПРАВО НА ВЛАДУ am Donnerstag, 19. März 2020

Зазначимо, оплатити комунальні послуги можна в онлайн-режимі.

Одночасно з цим у Міністерстві охорони здоров’я України просять українців надати допомогу літнім людям, адже вони знаходяться в зоні ризику. Для цього потрібно мінімізувати їх походи в магазин, банк, на пошту.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський доручив Міністерству фінансів провести переговори з Міжнародним валютним фондом про наслідки подолання коронавіруса. Зеленський очікує від банків запровадження кредитних канікул.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...